Curicullum Vitae

Jobb;

Mai 1996 – til dags dato
Salgssjef AutoHiFi as i Trondheim
Jan 1996 – april 1996
Europeisk markeds og salgssjef Audioform AB i Stockholm
Mai 1991 – desember 1995
Produktsjef Alpine Norge as i Trondheim
Mars 1984 – april 1991
Salgskonsulent Kopi og Data as i Trondheim
Jan 1983 – mai 2006
DJ og dørvakt
Jan 1984 – jan 1985
Avtjent militærtjeneste i våpenteknisk Hønefoss og Bardufoss.
Juni 1982 – des 1983
Lagerarbeider og lageransvarlig Radmanngruppen as i Trondheim

Organisasjoner og styreverv;

1986
Styremedlem Rosenborg Supporterklubb
1987
Nestformann Rosenborg Supporterklubb
1988
Formann Rosenborg Supporterklubb
1989 – 1991
Ansvarlig for Kiosksalg, programsalg og reklameoppsett Rosenborgs Hjemmekamper.
1990 – 1991
Trener Strinda Volleyballklubb
1991
Nestformann Trondheims-Ørn
1998
Styremedlem Mensa Norge
1999
Nestformann Mensa Norge
2000 – 2003
Formann Mensa Norge
2001 – 2010
Styreformann GIG as
2003 – 2006
Oppmann Sp.Kl. Rapp J95
2004 – 2010
Oppmann IL Trond J95
2004 – 2009
Styremedlem Klokkesvingen as
2006 – 2010
Spillerutvikler fotball IL Trond
2007 – 2009
Varamedlem til styret Mensa Norge
2007 – 2010
Varamedlem til styret IL Trond
2007 – til dags dato
Styreformann Westerhus Finans as
2008 – 2010
Styremedlem Trøndelag Numismatiske Forening
2011 – til dags dato
Formann Trøndelag Numismatiske Forening
2013 – 2017
Styremedlem Skjetnan Grendelag
2017 – 2018
Sekretær Skjetnan Grendelag
2013 – 2017
Nestleder RBK Veteranlaug
2016 – 2018
Varamedlem valgkomitéen RBK
2018 – til dags dato
Medlem valgkomitéen RBK
2019 – til dags dato
Leder valgkomitéen RBK